Domů

  Email

  Heslo

  Zapomenuté heslo

  Doprava nad 3000 Kč zdarma.

  Niamh Hairkoncept Color Pure Oil olejové barvy na vlasy 125ml

  Niamh Hairkoncept Color Pure Oil olejové barvy na vlasy 125ml

  Dostupnost: Do týdne   Sdílej na FacebookuSdílej na Google+Sdílej na Twitteru

  Ref. číslo: NIxx

  Naše cena: 210.00 Kč


  ks

  Zboží se nachází v kategorii: Barvy na vlasy

  NOVÁ GENERACE BAREV - Olejové barvy na vlasy se od klasických barev liší především složením. Obsahují přírodní oleje, které poskytují vlasům určitou výživu. Jedná se o barvy bez amoniaku. Což znamená zdravější a šetrnější způsob barvení. Olejové barvy mají nižší riziko alergické reakce či podráždění pokožky a normalizují funkci pokožky hlavy.

  Inovativní permanentní barva na bázi oleje bez amoniaku. Šetrné k vlasovým vláknům.
  16 barevných odstínů.

  Inovativní složení s vysokou koncentrací čistého oleje zajišťuje nejvyšší sytost a intenzitu barev a dodává vlasům hebkost a extrémní lesk. Oslnivá paleta barev zahrnuje celkem 16 bohatých, živých a výrazných odstínů, a tím zaručuje prvotřídní barevný výsledek. Arganový olej chrání poškozený vlas a zaručuje maximální hydrataci a pružnost. Olej každý vlas obalí, a tím chrání a zlepšuje jeho strukturu. Slunečnicový extrakt přispívá k výživě vlasového vlákna a přináší mu hebkost a lesk. Výsledkem jsou zdravé vlasy od kořínků až po konečky. Vlasy jsou jemnější a jejich lesk je oslňující.

  Způsob použití:
  Barvu před použitím protřepte. Barvu smíchejte s 6% peroxidem v poměru 1:1. Rovnoměrně naneste na vlasy a nechte působit cca 30 min. Poté důkladně propláchněte vodou a následně umyjte standardním způsobem.


  Kontakty Kontakty Obchodní podmínky Obchodní podmínky
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2019;