Domů

  Email

  Heslo

  Zapomenuté heslo

  Doprava nad 2000 Kč zdarma.

  Directions Barva na vlasy Bright Daffodil 89Ml

  VÝPRODEJ

  Directions Barva na vlasy Bright Daffodil 89Ml

  Dostupnost: Skladem 3 ks   Sdílej na FacebookuSdílej na Google+Sdílej na Twitteru

  Jedná se o výprodejovou cenu, není možné objednat více kusů, než je uvedeno.

  Běžná cena: 183.00

  Naše cena: 119.00 Kč

  Directions Barva na vlasy Bright Daffodil 89Ml
  ks

  Zboží se nachází v kategorii: Barvy

  Polopermanentní barva na vlasy Directions bez použití oxidantu je určena k tónování vlasů. Na světlých a odbarvených vlasech lze dosáhnout výrazných odstínů.

  Fotografie na našem webu jsou pouze orientační, záleží na spoustě faktorech - jak jsou vlasy odbarvené, jaký typ vlasů máte, jak často si vlasy myjete..

  Barvy Directions dodáváme v tubách o objemu 88 ml se širokým uzávěrem. Díky tomu může uživatel snadno nabírat barvu přímo z kelímku. Jedna tuba zpravidla stačí na vlasy v délce po ramena.

  Barvy Directions zahrnují všechny barvy spektra od Ebony po White Toner. Obsahují 12 různých odstínů červené, 5 různých odstínů modré a 4 odstíny zelené, jakož i fialkovou, šeříkovou, růžovou, oranžovou a blond. Tmavší barvy se mohou aplikovat na kterýkoliv odstín vlasů, čímž se dosáhne buď syté barvy nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy jsou určeny hlavně pro světlé vlasy nebo vlasy, které již byly předem zesvětleny či odbarveny. Díky tomu se barvy Directions dostanou hlouběji do vlasových folikulů, a tak ve většině případů vydrží mnohem déle. Barvy Directions umožňují uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, které budou vyhovovat jejich individuálním touhám.

  Použití:
  Umyjte vlasy šamponem s kyselým pH. Vlasy vysušte a naneste barvu pomocí štětce. Nechte působit 15-30 minut. Použijte igelitovou čepici či šátek pro lepší působení barvy. Dobře vlasy opláchněte vlažnou vodou.

  Upozornění:
  Aplikujte pouze na odbarvené vlasy. Při aplikaci chraňte pokožku kolem vlasů vazelínou. Nemíchejte s peroxidem, šamponem, kondicionérem. Nepoužívejte jako barvu na řasy. Při vysoušení vlasů po barvení může dojít ke zbarvení ručníku.

  V datech#
  ZnačkyDirections,

  Kontakty Kontakty Obchodní podmínky Obchodní podmínky
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2016;