Domů

  Email

  Heslo

  Zapomenuté heslo

  Doprava nad 2000 Kč zdarma.

  Niamh Hairkoncept přírodní obnovující maska na vlasy Be Pure Restore 500ml

  Niamh Hairkoncept přírodní obnovující maska na vlasy Be Pure Restore 500ml

  Dostupnost: Skladem   Sdílej na FacebookuSdílej na Google+Sdílej na Twitteru

  Běžná cena: 219.00

  Naše cena: 175.00 Kč

  Niamh Hairkoncept přírodní obnovující maska na vlasy Be Pure Restore 500ml
  ks

  Zboží se nachází v kategorii: Akční nabídka zboží BŘEZEN

  Niamh Hairkoncept přírodní obnovující maska na vlasy Be Pure Restore. Pro poškozené, lámavé vlasy, pro vlasy oslabené externími vlivy. Pro vlasy s problémem roztřepených konečků, suchých vlasů, vlasů bez lesku či jejich narušené struktury. Obsahuje organický extrakt bio panenského olivového oleje a výtažek z přírodního banánu.

  Ideální pro poškozené vlasy. Účinek aktivních látek obsažených ve složení je schopen regenerace vlasu oslabených jak vnějšími, tak umělými vlivy. Tyto aktivní účinky dále dodávají pružnost, kompletní hydrataci a hlubokou výživu.

  Drť plodu banánovníku je všelékem na vlasy, protože má vysoký obsah výživných látek (cukry, vitamíny a minerály), které jsou vysoce hydratační a výživné. Bojuje proti nadměrnému vysoušení vlasů. Blahodárné účinky olivového oleje jsou známy už po celá staletí. Dodává vlasům přirozenou pružnosta zaceluje trhlinky ve vlasovém vláknu. Olivy obsahují velké množství minerálů a tři významné antioxidanty – vitamín E, polyfenoly a fytosteroly a také vzácnou sloučeninu hydroxytyrosol, ta pomáhá blokovat škodlivé účinky volných radikálů. Navíc je olivový olej bohatý na vitamíny A, B, D a E, což jsou vitamíny, které umí stimulovat vlasové kořínky a tím výrazně zrychlit růst.

  Vyživující, zklidňující a změkčující účinky
  Zabraňuje vysušování a roztřepení konečků
  Podpora růstu vlasů, dodání objemu a hebkosti
  Obnova fyziologického pH
  SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY

  Způsob použití:
  Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotlivých složek, pak dobře opláchněte.

  V datech#
  Typy vlasůpoškozené vlasy, vlasy s roztřepenými konečky, oslabené vlasy, lámavé vlasy, narušené vlasy,
  ZnačkyNiamh Hairkoncept,
  Účinky na vlasyhydratace vlasů, objem vlasů, regenerace vlasů, hebkost vlasů, pružnost vlasů, proti roztřepeným konečkům, antioxidační účinky,

  Kontakty Kontakty Obchodní podmínky Obchodní podmínky
  :0: webdesign by MYLEE Design (c) 2015-2016;